Важлива інформація про Whey Protein Ultrafiltration Maxler

Whey Protein Ultrafiltration Maxler – протеїн преміум-класу, створений за спеціальною технологією ультрафільтрації. Широко використовується в силових видах спорту для набору сухої мускулатури, однак часто застосовується в якості дієтичної добавки. Високий коефіцієнт біологічної цінності і максимальна швидкість засвоєння виключає різного роду негативні наслідки, що виникають при вживанні неякісних продуктів спортивного харчування.

Дія Whey Protein Ultrafiltration Maxler

  • Підтримує позитивний азотистий баланс протягом 2-3 годин
  • Прискорює процес набору сухої мускулатури
  • Збільшує силові показники, особливо в базових вправах
  • Усуває катаболічні сплески
  • Захищає м’язові клітини від негативного впливу кортизолу
  • Активізує процеси вторинного синтезу білка
  • Нормалізує роботу травної системи

Активні компоненти Whey Protein Ultrafiltration Maxler

Whey Protein Ultrafiltration Maxler – це білковий порошок сироватки молока, клінічно чистий продукт без вмісту рослинної низькоякісної сировини. Концентрація протеїну в кожній порції 73% (для прикладу, в Вей Голд Стандарт також 73%). Сучасні харчові технології дозволяють створювати продукти, які зберігають максимум корисних білкових фракцій: альбумінів і глобулінів. Повноцінне засвоєння і залучення в метаболічні процеси Whey Protein Ultrafiltration в подальшому використовується для ресинтезу білку живими клітинами.

У бодібілдингу та фітнесі прийнято вважати, що якісний білок можна отримати тільки з простої їжі. Професійні культуристи тільки цим і займаються: їдять і качаються. Однак для сучасної людини, у якої є інші турботи, крім відвідування тренажерного залу, немає часу для постійної готування їжі, а тим більше споживання її. У зв’язку з цим більшість спортсменів переходять на швидке харчування (фастфуд), називаючи атлетичне харчування хімією.

Протеїн для бодібілдингу – це суха сироватка, отримана як відхід при виготовленні сирних виробів. У чистому вигляді вона має дуже низький відсоток білку. Зневоднення робить продукт концентрованим. Спеціальні методи фільтрації дозволяють очистити сировину від жирів, вуглеводів і лактози. Надалі відбувається збагачення ферментами і підсолоджувачами.

Компанія Maxler тривалий час займає лідируюче місце серед виробників спортивного харчування. Якість їх товарів можна порівняти тільки з Optimum Nutrition. Правда, вони виділяють основний бюджет на вдосконалення своїх продуктів, а не на рекламу. Whey Protein Ultrafiltration – вибір професіоналів у всьому світі.

Рекомендації щодо застосування Whey Protein Ultrafiltration Maxler

Для приготування протеїнового коктейлю візьміть одну порцію (30 г), розмішайте в 300 мл води. Дієтологи компанії Maxler рекомендують вживати по 1-3 коктейлі в дні відновлення. У дні тренувань випивайте один протеїновий напій вранці, до і після тренування.

Джерело: sigmatv.net.ua